باشگاه فرش

 

با سلام و احترام

 

ضمن تبریک و تشکر از خرید و انتخاب شما مشتری عزیز شرایط عضویت و نحوه استفاده از شارژ کارت باشگاه فرش خدمتتان اعلام می گردد:

شرایط عضویت در باشگاه فرش:

با ثبت نام جهت عضویت یا خرید کردن از مجموعه ی دنیای فرش می توانید عضو باشگاه فرش شده و از خدمات ذیل استفاده نمایید.

شرایط استفاده و نحوه ی شارژ کارت:

درصورت خرید نقدی بالای ۲۷.۰۰۰.۰۰۰ریال ورود به باشگاه فرش و مبلغ ۵۰۰.۰۰۰.ریال شارژ می گردد و به ازاء هر ۱۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال تمام ، مبلغ ۳۰۰.۰۰۰ریال به مبلغ شارژ اولیه اضافه خواهد گردید ، یعنی اگر مشتری۳۷.۰۰۰.۰۰۰ریال خرید کند مبلغ ۰۰۰/ ۸۰۰ ریال ، و ۴۷.۰۰۰.۰۰۰ ریال مبلغ ۱.۱۰۰.۰۰۰ ریال اعتبار به او تعلق خواهد گرفت و این رویه تا مبلغ ۲.۹۰۰.۰۰۰ ریال شارژ ادامه خواهد داشت.

تاریخ  انقضاء کارت ۲۴ ماه پس از تاریخ صدورکارت می باشد  .

مشتری بنا به میل خود میتواند از اعتبارکارت استفاده و یا اعتبار خود را جمع و در صورت لزوم به صورت یک جا استفاده نماید.

  • لطفا”در هنگام خرید، این کارت را به همراه داشته باشید.
  • استفاده از کارت باشگاه فرش برای سایر افراد با رضایت صاحب کارت بلامانع می باشد که در صورت در اختیار داشتن کارت و ارائه شماره تلفن صاحب کارت قابل استفاده می باشد.
  • در حفظ و نگهداری کارت و قسمت مغناطیسی آن کوشا باشید.
  • در صورت مفقود شدن کارت،می بایست سریعا به مجموعه اطلاع دهید تا کارت مفقود شده سوخت و فاقد اعتبار گردد و کارت جدید برای شما مشتری عزیز صادر گردد .

تسهیلات آینده ی باشگاه فرش:

به نسبت تعداد خرید و مبلغ شارژ کارت،خدمات تفریحی،رفاهی،گردشگری و سیاحتی به شما مشتری عزیز تعلق خواهد گرفت که می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر،به سایت دنیای فرش وصفحه ی باشگاه فرش مراجعه نمایید.

در پایان مفتخریم نام شما مشتری گرامی را به عنوان عضو، با شماره ۷ رقمی که بر روی کارت ثبت شده است در باشگاه فرش ثبت نمائیم.