باشگاه فرش

 

با سلام و احترام

 

ضمن تبریک و تشکر از خرید و انتخاب شما مشتری عزیز شرایط عضویت و نحوه استفاده از شارژ کارت باشگاه فرش خدمتتان اعلام می گردد:

شرایط عضویت در باشگاه فرش:

با ثبت نام جهت عضویت یا خرید کردن از مجموعه ی دنیای فرش می توانید عضو باشگاه فرش شده و از خدمات ذیل استفاده نمایید.

 

شرایط استفاده و نحوه ی شارژ کارت:

درصورت خرید نقدی  بالای 27.000.000ریال  ورود به باشگاه فرش و مبلغ 500.000.ریال شارژ می گردد و به ازاء هر 10.000.000 ریال تمام ، مبلغ 300.000ریال به مبلغ شارژ اولیه اضافه خواهد گردید ، یعنی اگر  مشتری37.000.000ریال خرید کند مبلغ 000/ 800 ریال ، و 47.000.000 ریال مبلغ 1.100.000 ریال اعتبار به او تعلق خواهد گرفت و این رویه تا مبالغ بالاتر ادامه خواهد داشت .

تاریخ  انقضاء کارت 24 ماه پس از تاریخ صدورکارت می باشد  .

مشتری بنا به میل خود میتواند از اعتبارکارت استفاده و یا اعتبار خود را جمع و در صورت لزوم به صورت یک جا استفاده نماید.

  • لطفا”در هنگام خرید، این کارت را به همراه داشته باشید.
  • استفاده از کارت باشگاه فرش برای سایر افراد با رضایت صاحب کارت بلامانع می باشد که در صورت در اختیار داشتن کارت و ارائه شماره تلفن صاحب کارت قابل استفاده می باشد.
  • در حفظ و نگهداری کارت و قسمت مغناطیسی آن کوشا باشید.
  • در صورت مفقود شدن کارت،می بایست سریعا به مجموعه اطلاع دهید تا کارت مفقود شده سوخت و فاقد اعتبار گردد و کارت جدید برای شما مشتری عزیز صادر گردد .

تسهیلات آینده ی باشگاه فرش:

به نسبت تعداد خرید و مبلغ شارژ کارت،خدمات تفریحی،رفاهی،گردشگری و سیاحتی به شما مشتری عزیز تعلق خواهد گرفت که می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر،به سایت دنیای فرش وصفحه ی باشگاه فرش مراجعه نمایید.

در پایان مفتخریم نام شما مشتری گرامی را به عنوان عضو، با شماره 7 رقمی که بر روی کارت ثبت شده است در باشگاه فرش ثبت نمائیم.